قوانینقوانین بازی مستر فوتبال


اول از هر چیز بهتره خدمت تمام کاربران عزیز عرض کنیم که لیگ بندی ها در روزهای جمعه هرهفته انجام میشه،پس تا روز جمعه تیم خودتون رو تقویت کنید:


 1- بازی مستر فوتبال تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

2- هر گونه صحبت سیاسی و حزبی بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعاً برخورد خواهد شد. تمامی عكسها و همچنین نوشته های كاربران از نظر عدم مغایرات با قوانین سایت و قوانین جمهوری اسلامی ایران مورد بررسی قرار میگیرد و درصورت تخطی كاربران ،‌علاوه بر حذف و عدم نمایش عكس و یا مطلب مذبور ، اكانت كاربر متخلف نیز حذف خواهد گردید.

3- هر کاربر تنها حق انتخاب و استفاده از یک "تیم" را دارد و در صورت فعالیت یک کاربر با دو یا چند شناسه ی کاربری همه ی شناسه های کاربری وی بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.

4- تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در مستر فوتبال ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام تیم خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اكانت كاربر متخلف حذف و دسترسی وی به مستر فوتبال مسدود خواهد شد.

5- کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیام از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اكانت كاربر متخلف مسدود خواهد شد. بدیهی است که با تکرار گزارش تخلف از سوی کاربران تیم متخلف برای همیشه مسدود خواهد شد.

6- هر گونه فعالیت تبلیغاتی از جمله ارسال تبلیغات و دعوت نامه از طریق پیغام خصوصی، بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعاً برخورد خواهد شد.

7- سیستم امنیتی سایت همواره درحال رصد و بررسی فعالیت كاربران سایت خواهد بود و در صورت بروز تخلف از طرف هریك از اعضاء و یا دریافت شكایت، اكانت كاربر خاطی حذف خواهد گردید. ضمناً این حق برای مدیر سایت محفوظ است كه در صورت تشخیص به هر دلیلی عضویت فردی را از سایت حذف نماید. ضمناً آی پی كاربران هنگام عضویت و فعالیت در سایت ثبت میشود بنابراین در صورت بروز هرگونه شکایت قضایی از هر یك از كاربران، آی پی ایشان در اختیار مقامات قضایی قرار خواهد گرفت و از آن طریق آدرس دقیق منزل و دسترسی به ایشان مقدور خواهد بود.

8-کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.

9- در صورت مشخص شدن تخلف از سوی کاربری، بسته به نوع تخلف و صلاحدید مدیران سایت، بصورت ذیل برخورد میشود : به وی تذکر داده میشود حساب کاربری وی به صورت موقت و یا دائم معلق گردد.

10- در صورت تشخیص تخلف در تمام قسمت های بازی توسط تیم مدیریت , "سایت مستر فوتبال" اختیار مسدود سازی و بازگردانی اطلاعات قبل را بعد از گذشت مدتی مشخص دارا می باشد. کاربران موظف به گزارش مشکلات بازی به مدیر سایت می باشند و هرگونه استفاده از اشکالات و باگ های بازی ممنوع و با کاربر خاطی برخوردی جدی خواهد شد.

11- تبانی به مفهوم این است که مدیران باشگاه ها توافق نمایند که با اقداماتی برخلاف اخلاق ورزشی و بازی جوانمردانه نتیجه مسابقه را تعیین نمایند. در این خصوص پس از تشخیص مدیریت مستر فوتبال با هر دو تیم برخورد جدی خواهد شد و در صورت نیاز حساب کاربری ایشان مسدود خواهد شد.

12- سایت "مستر فوتبال" مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت، در هر زمان این "شرایط و الزامات" را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شوید.

13-تعداد مجاز بازی های دوستانه هر تیم فقط 2 بازی می باشد،در صورت انجام بازی سوم، 1 الماس از حساب شما کسر خواهد شد،در صورت تخلف در انجام بازی های دوستانه بار اول تذکر ،بار دوم تعلیق و امتیاز از تیم کسر می گردد و بارسوم به صورت کامل مسدود خواهید شد.

14-دریافت وام :وام های بازی به چند روش می باشد که کاربران موظفند جهت آگاهی از شرایط وام به تیم مدیریت پیام ارسال نمایند.

15-پرداخت وام :پرداخت دربازه های زمانی که از قبل مشخص می شود صورت میگرید.در صورتی که در وقت مقرر پرداخت نشود تیم مدیریت می تواند به این روش با کاربر خاطی برخورد نماید:1-آگاهی دادن به کاربر برای واریز وام.2-بار اول فقط اخطار.3-بار دوم مسدود سازی و کسر تمامی سکه ها و الماس های بازی.4-به حالت تعلیق درآمدن حساب کاربری.5-مسدود سازی همیشگی اکانت.پس لطفاً قوانین را رعایت نمایید.


1396/03/02


 

آمار کلی

تیم ها
۶,۰۸۷

لیگ ها
۸۰۹

بازی ها
۲۹,۱۱۶

جوایز

در رقابت های مستر فوتبال، به قهرمانان هر دوره جوایزی اهدا خواهد شد.

Telegram
جوايز(29 روز تا پايان دوره)